Tek yumurta ile hamile kalan kadınlar var mı

Tek yumurta ile hamile kalan kadınlar var mı amh 03 fsh 50 ne yapılabilinir bu durumda Tüp bebek yapıcam fakat 1 tane yumurtam çıktı kaliteliyse deneme olacak ama çok umutsuzum..


Elif Senturk Yumurta oluşturulabildiği sürece hamile kalabilirsiniz, bence hiç vakit kaybetmeden tüp bebek tedavisine başlayın Buket Demirci Tek yumurtaya takılmayın ılaclar ve ıgneler le cogalıyor sadece doktorun soyledıklerını dıkkate alın Müge Pektaş-Yaman Amh o kadar da önemli degil. Hormon tedavisi ile hamile kalabilirsin. Arkadasimin amh si 0.16 olmasina ragmen hamile kalabildi. Hemde tedavi olmadan. Iyi bir doktora basvurman en mantiklisi. Miray Kara Bende ikinci bebeğime tek yumurta ile kaldım tedavisiz şimdi 3 aylık rabbim isteyen herkese nasip etsin umudunuzu kesmeyin Ayşe Mehmet Aydemir Bende üçüncü cocuğuma tek yumurta ile hamile kaldım tedavisiz Rabbim isteyen herkese nasip etsin Buket Demirci Zaten tedavıye baslayınca yumurta buyutucu ılaclar veriyor doktor cnm Ben 27 yumurtadan 3 tane den 1 tane ıyıydı cok sukur oda tutu sımdı 1.5 yasında oglum var rabbım sizınde nadıp etsin Ayşe Avdan Arkadaslar dusuk amh degerinden dolayi tip fakultelerinden rapor cikiyor bende tesadüfe öğrenmiştim. Benimde amh değerim 0.29 du tüp bebek tedavisi gördüm tek yumurta tek embriyo ile hamile kaldım cok şükür oğlum şimdi 2 yaşında umutsuzluğa kapılmayın miral iyi düşünmek cok önemli demişti doktorum.

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

çocuklarda hipermetrop için gözlük

4 yaş oğlumda arpacık için gittiğimiz göz doktorunda rutin ilaçlı ölçüm yapıldı. Hipermetrop var gözlük kullanacak denildi. Bir gözü 3,25 bir gözü 2,75 çıktı ama daha düşük gözlük verdi. Çocukta bir b

Ekran Alıntısı.JPG