polikistik over hastayım adet düzensizliğim var bitkisel bir tedavi var mıdır

ben polikistik over hastasiyim beş senelik evliyim tedaviyle bir kızım oldu genç kızlığımdan beri hep adetlerim çok düzensiz di şimdi kızım iki buçuk yaşında ama benim adet düzensizliklerim çok arttı daha önceki aylar doktora gittim rahmimin çok inceldigini söyledi ve 6 kutuluk ilaç tedavisi gördüm sonra kontrole gittiğimde normale döndüğü söylendi ama hala çok düzmesizim iki üç ayda anca zorla oluyorum birde ben kızımı 6 ay emzirebildim şimdi 2 buçuk yaşında ama sağ göğsümden ara ara süt gelmeye başladı sürekli ilaç kullanan bir insanım ama çok yoruldum bu durumlarda tekrar hastaneye de gidemem bunların bitkisel bi çöźümü yokmudur adeti gerçekten düzenleyen adet söktüren soğan kürü denedim ama bende çok işe yaramadı uzun oldu kusura bakmayinKübra Erzi Benim annemde de adet duzenligo ve rahimde kalinlasma vardi. Adetini kadin dogum hapiyla duzene soktu Gulden Unal Sizin sorunuza endokrin bölümü bakıyor bende yaşadım o sorunları dahiliye yönlendirmesi gerekiyor beyinle ilgili sistem izin veriyor süte Nurgul Aydemir Sogan kürü cok faydalı adet düzensizligine Esra Şahin Adet düzensizliğini göz ardı etmeyin endokrinoloji Dr na gidin hormonlarınıza baktırın.

Smyra Dvlk C life ballı bitkisel macun u deneyin ben onun sayesinde polikistik over dan kurtuldum Tuğba Çetinkaya prolaktin değerinize baktırdınız mi ?

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

çocuklarda hipermetrop için gözlük

4 yaş oğlumda arpacık için gittiğimiz göz doktorunda rutin ilaçlı ölçüm yapıldı. Hipermetrop var gözlük kullanacak denildi. Bir gözü 3,25 bir gözü 2,75 çıktı ama daha düşük gözlük verdi. Çocukta bir b

Ekran Alıntısı.JPG