Hamile kalmak için en iyi seks pozisyonları

Bazı seks pozisyonları gebe kalmak için diğerlerinden daha mı iyi?


Adamın üstte olması (misyoner pozisyonu) gibi bazı pozisyonların hamile kalmak için diğerlerinden daha iyi olduğunu duymuş olabilirsiniz. Aslında, bu teorileri destekleyecek hiçbir kanıt yok. Uzmanlar henüz araştırma yapmadılar.


Ancak uzmanların yaptığı şey, sen tapu işini yaparken içeride neler olup bittiğini göstermek için taramayı kullanmak. Araştırma iki pozisyona baktı: misyoner pozisyonu ve köpek stili. (Dört ayak üzerindeyken köpek stili olmak ve partneriniz sizi arkadan girer).


Sağduyu bize bu pozisyonların derinlemesine nüfuz etmeye izin verdiğini söylüyor. Bu, spermi rahim ağzınızın (rahminizin açıklığı) hemen yanına yerleştirme olasılıklarının daha yüksek olduğu anlamına gelir.


Taramalar, her iki pozisyonda da penis ucunun serviks ile vajina duvarları arasındaki bölgelere ulaştığını doğrular. Misyoner pozisyonu, penisin rahim ağzının ön kısmına ulaşmasını sağlar. Arka giriş pozisyonu rahim ağzının arkasındaki alana ulaşır.


Bazı uzmanların zamanlarını harcadıkları şey şaşırtıcı, değil mi! Ayakta durma veya üstte kadın gibi diğer pozisyonlar, rahim ağzının hemen yanında sperm elde etmek için iyi olabilir. Veya hiçbir fark yaratmayabilirler. Henüz bilmiyoruz.


Bu arada, cinsel yaşamınızda biraz çeşitliliğin tadını çıkarın ve bir bebek için uğraşırken onu eğlenceli tutun.

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

çocuklarda hipermetrop için gözlük

4 yaş oğlumda arpacık için gittiğimiz göz doktorunda rutin ilaçlı ölçüm yapıldı. Hipermetrop var gözlük kullanacak denildi. Bir gözü 3,25 bir gözü 2,75 çıktı ama daha düşük gözlük verdi. Çocukta bir b

Ekran Alıntısı.JPG