emziriyorum göğüslerimin ucu kuruyor

4 aylık bebeğim var göğüslerim çok berbat denemediğim şey kalmadı bir göğsüm daha berbat yara değil ama ucundan kahverengi alanına kadar hepsi kuruyor kabuk atıyor zeytinyağı sürünce biraz yumusyur ama surmedigim gün yine kupkuru egzema olabilirmi acaba ne olur bana bir çare bulun zeytinyağıyla yumusatip emziriyorum uzun oldu hakkinizi helal edin.


Yağmur Münevver Kantron yağı sürün o ıyi geliyo Gülseren Öksüz Hindistan cevizi yağı sür üstünü minnak temiz poşetle kapat bebeğe öyle emsede zarar olmaz yada silip emzir devamlı uygula Fadime Baştuğ Bozkurt Benim 2aylıkbebeğim denemedik krem yağ kalmadı kuzemin tavsisiyle forever dudak kremi balsamı 2saate benim yara sızı kalmadı çok şükür sende dene sür ve açıkta tut biraz ruj şekilde nette araştır Özge Tireli Filiz Hemem gogus kalkani al ben reklam gibi herkese soyluyorum okadar ise yariyo 1 ginde gecti benim Şahnaz Bekir Bayramoğlu Bunu kulanin çok iyi Tugba Polat Aleoverayla gecti benimki onu sürün Derya Demirci Yara değil demişsiniz ama deneyin zararı olmaz;ayva çekirdeğini az suda bekletin jöle kıvamına gelince sürün,faydası olabilir. Fatma Ilgin Bebeği doğru emziremediginiz için yara oluyor, keşke doğumdan önce gebe okuluna gitseidiniz. Sadece ucunu emzirmeyin, bebeğin emerken kahverengi kısmı kavramasıni sağlayın. Gunay Mehmet Ayhan Lansinoh diye bir gogus ucu kremi var ondan kullanin cok ise yariyor Nalan Keskin Kerter Ayva çekirdeği jeli yapın gül suyu ile cok iyi geliyor Sevcan Kuruoğlu Benimde oleydi çocuk 1 yaşına girdi hala aciyo dediğiniz gibi egzama bence kullanmadığım krem kalmadı milletten duyduğum herşeydir yaptım gecmiyo valla Sevcan Kuruoğlu Laktasyon eğitime gittim sonra herhalde gogusumuz aciyo diye sık emziriyoruz oda acıkınca saldırıyo sadece ucunu emiyo tamamen kavraması gerekmiş öle yapınca rahatlamıştım birazda olsa Irmak Serpil Neden öyle oluyor acaba .yanlış emzirmeden kaynaklanıyor sanırım doğru bir şekilde doyurun bebeğinizi. Lansinoh krem ıyi gelecektir.

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

çocuklarda hipermetrop için gözlük

4 yaş oğlumda arpacık için gittiğimiz göz doktorunda rutin ilaçlı ölçüm yapıldı. Hipermetrop var gözlük kullanacak denildi. Bir gözü 3,25 bir gözü 2,75 çıktı ama daha düşük gözlük verdi. Çocukta bir b

Ekran Alıntısı.JPG