bebeklerinize grip oldukları zaman neler yediriyorsunuz?

Bebegim 8 aylik. Henüz oturamiyorlar. Sorum bu ki siz bebeklerinize grip olduklari sürecde neler veriyorsunuz? Mesela yemek Programiniz nasil?

Aksam yataga girmeden ne verebilirim? Bebek mamasi ile infektionu üzerinden atmalari münkünmü yoksa kendim gün üzerinden birseyler kaynatip ezip vermem mi lazim?


Eda SnaneVicks surdum ayaklarina hep grip olunca Ve yemek olarakta ispanak patates havuc puresi yap benim kizimda faydasi oluyordu (gecmis olsun) Sevil AyEda Snane öyle 12 de ve 16 de veriyorum sebze puresi. Birde aksam yatmadan önce bebek mamasi veriyorum. Acaba sebze corbasi mi versem yoksa kalsin mi? Eda SnaneSebze corba taze yapiyorsan verebilirsin ama hazirlari tavsiye etmem broccoli corbasi da cok iyi geliyor Pelin Şuvman ErolYa bebegim kemik suyundan yap güzel bir çorba bak nasıl iyi geliyor...yatarkende çorba verilirmi hiç çocuk uykuda yanicak tutuşacak hararet basicak ..ver mandalina birazcık portakal suyu ıhlamur yap ver papatya koy birazda ıhlamura..yatarkende güzel irmikli bir muhallebi oh misss Pelin Şuvman ErolTabiki doktorada goturcen ilaçların yanında takviye bunlar..

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Sorularınızı yazınız

Yenidoğan, hamilelik, doğum ve doğum sonrası ile ilgili tüm sorularınızı buradan aratabilirsiniz.

Bebegimhasta.com