bebeklerde gaz çıkaramama problemi ve tedavi yolları

iki aylik bebegim var ve cok huzursuz kusmalari var bazen emdigi zaman hemen emdigi sutun bi kismini kusuyor bazende bir sure sonra kesmik halinde kusuyor gaz sorunu fazla gaz cikarmatiyor alttanda ustende ama son zamanlarda buyuk tuvaletini bi gun yapmiyor diger gun bir kere yapiyor son bir haftadir boyle surekli huzursuz agliyor.


Elif Yağız Kara Bunda korkacak bişey yok bebeğiniz daha yeni adapte oluyor dış hayata o yüzden doyduğunu bilmiyor ve fazla emiyor iyisini alıyor kötüsünü kusuyor çökelek gibi kesik gelmesi sütün doyurduğunu gösterir yine de bi doktora başvurun içiniz rahat olsun Filiz Keleş emzirdikten sonra hemen kaldırmayın karnını yavaş yavaş ovalayın ayaklarına bisiklet hareketi yaptırın yavaş yavaş rahatlatır birde milupanın rezene çayı var onun siz için sütünüzden geçip rahatlatır. Alev Kandemir bizimde kusmamız varda alerjisi çıktı prosyneo mama kullandım Sahra Turan Anne sütünden sonra verilen bebelac thickener var, emdirdikten sonra bebeğinize verebilirsiniz, kusmasını engelliyor,eltim kullanmıştı,kusması falan kalmadı,eczanelerde satılıyor galiba,Bir araştırın,yada doktorunuza danışın.

0 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

diyetle meme reddi geçen var mı

Hatice Hiranur DişçekenBir sure bizde de oldu ara ara ama diyetle gecti sukur Hanım Oğuz ÜlkerSıkı diyet yaptığımda tekrar emmeye başladı ve kusmalarımız bitti. Allah yardımcınız olsun çok zor süreç