Bebeğim alerji yüzünden kaka yapamıyor

Benim 10 aylık bi oğlum var , 5. ayından beri kabızlık sorunu yaşıyoruz. anne sütü, yoğurt, elma , kayısı püreleri , zeytinyağı veriyorum. yine de düzelmedi. yaparken çok zorlanıyor. arada fitil uyguluyorum ama doğal olarak ne yapabilirim başka. Doktor alerjik bir yapısı var demişti onunla da alakalı olabilir mi acaba?


Arzu T. Kırış alerji doktoru ile görüşcanım benm Ayşe Mira BuğLem Mina kabızLk sorunu qeçmezse birde çocuk cerrahina qötür cnm makat darLıqı faLan varsa oda sıkıntı yapiyor iLk kızımda yaşamıştım Seda Cengiz Karataş Bol. Probiyotik desteği uygulayın. Ev yoğurdu ev turşusu yada turşu suyu. Eczaneden Probiyotik tozlar. Bunları deneyin Bi. Olmadı gluten alerjiisi olabilir diye unli gıdaları kesin. Ve mutlaka da uzman başka bir Dr a gidin. Bol su incirin. Hergun 2-3 kaşık sızma zeytinyağı katin yemeğine. Bunlar coznuyorsa alerjisi ne onu bulmak gerek. Belki süt alerjisi yada gluten geldi aklıma. İyi bir çocuk dr na gidin sizi yonlendirmesini isteyin. Önce Probiyotik desteği yapin bol bol... Geçmiş olsun. Zehra Korkmaz tahıllar lifli olduğu için sindirime iyi geliyor benim kızım genelde diş döneminde nedense çok kabız oluyor. o dönemde aptamilin kaşık maması var 7 tahıllı elmalı ondan veriyorum baya fayda ediyor Ümmühan Mustafa Saraçoğlu Geçmiş olsun .Benim kızımda arada kabız olurdu.Doğal olarak İbrahim Saraçoğlunun verdiği portakal yaprağı suyu kürünü yapmıştım iyi geldi.2 adet portakal ağacı yaprağını 1 bardak suyla kaynatıp.Günde 1 kez 3 gün boyunca içirdim.Doğalda olsa abartılı kullanmadım.Fitil veya başka bişeyde kullanmamıştım. Saliha Yilmaz alerji de kabızlık duymuştum, demir damlaları da kabızlık yapar. conformil diye bir mama var, kabızlık için iyi bir mama olduğunu biliyorum, onu kullanmışmıydınız? Gülşah Ömer Tabakcı ek gıda döneminde kabızlık hep oluyor canım ben tahıllı kaşık mamalarından kullanıyorum bize çok yarıyor aptamilin 7 tahıllı ballı olanını kahvaltıda onun hariçinde 7 tahıllı ve elmalı olanını da gün içinde veriyorum dönem dönem iyi geliyor sende dene derim.

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

çocuklarda hipermetrop için gözlük

4 yaş oğlumda arpacık için gittiğimiz göz doktorunda rutin ilaçlı ölçüm yapıldı. Hipermetrop var gözlük kullanacak denildi. Bir gözü 3,25 bir gözü 2,75 çıktı ama daha düşük gözlük verdi. Çocukta bir b

Ekran Alıntısı.JPG