top of page

Balıkesirdeki en ünlü kadın doğum uzmanları kimlerdir

Balıkesir'deki en ünlü kadın doğum uzmanlarından bazıları şunlardır:

  1. Prof. Dr. Ali Haberal - Bu uzman Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda çalışmaktadır. Özellikle tüp bebek, infertilite ve endometriozis konularında uzmandır.

  2. Op. Dr. Sevtap Aydın - Özel Ata Hastanesi'nde çalışan Aydın, özellikle jinekolojik kanserler, minimal invaziv cerrahi ve tüp bebek konularında uzmandır.

  3. Op. Dr. Yılmaz Muharrem - Özel Muharrem Hastanesi'nde çalışan Muharrem, özellikle yüksek riskli gebelikler, perinatoloji ve fetal tıp konularında uzmandır.

  4. Op. Dr. Hatice Kübra Aydın - Bu uzman Özel Park Hastanesi'nde çalışmaktadır ve özellikle infertilite, tüp bebek ve jinekolojik endoskopik cerrahi konularında uzmandır.

  5. Op. Dr. Tahir Durmuş - Bu uzman Balıkesir Devlet Hastanesi'nde çalışmakta ve özellikle jinekolojik kanserler, minimal invaziv cerrahi ve laparoskopik cerrahi konularında uzmandır.

Bu sadece birkaç örnek olup, Balıkesir'de birçok başarılı kadın doğum uzmanı daha bulunmaktadır.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Trabzon'da birkaç doğum hastanesi şunlardır: Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Trabzon Vakfıkebir Devlet Hastanesi Özel Karadeniz Hastanesi Öz

Tekirdağ'da birkaç doğum hastanesi şunlardır: Tekirdağ Şehir Hastanesi Tekirdağ Devlet Hastanesi Süleymanpaşa Devlet Hastanesi Özel Tekirdağ Şifa Hastanesi Özel Hayat Hastanesi Not: Bu sadece birkaç ö

Edirne'de birkaç doğum hastanesi şunlardır: Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi Özel Edirne Hastanesi Özel Keşan Hastanesi Not: Bu sadece birkaç örnek o