top of page

Aydındaki en ünlü kadın doğum uzmanları kimlerdir

Aydın'da birçok başarılı kadın doğum uzmanı bulunmaktadır ve bazıları şunlardır:

  1. Prof. Dr. Cihat Ünlü - Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda çalışan Ünlü, özellikle jinekolojik kanserler, minimal invaziv cerrahi ve tüp bebek konularında uzmandır.

  2. Op. Dr. Gökçen Erdoğan - Özel Söke Genel Hastanesi'nde çalışan Erdoğan, özellikle jinekolojik kanserler, minimal invaziv cerrahi ve laparoskopik cerrahi konularında uzmandır.

  3. Doç. Dr. Deniz Bayramoğlu Tepe - Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda çalışan Tepe, özellikle yüksek riskli gebelikler, perinatoloji ve fetal tıp konularında uzmandır.

  4. Op. Dr. Nurbanu Özdemir - Özel Didim Hastanesi'nde çalışan Özdemir, özellikle infertilite, tüp bebek ve jinekolojik endoskopik cerrahi konularında uzmandır.

  5. Op. Dr. Ertan Özüdoğru - Bu uzman Özel Çine Anadolu Hastanesi'nde çalışmakta ve özellikle jinekolojik kanserler, minimal invaziv cerrahi ve laparoskopik cerrahi konularında uzmandır.

Bu sadece birkaç örnek olup, Aydın'da birçok başarılı kadın doğum uzmanı daha vardır.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Trabzon'da birkaç doğum hastanesi şunlardır: Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Trabzon Vakfıkebir Devlet Hastanesi Özel Karadeniz Hastanesi Öz

Tekirdağ'da birkaç doğum hastanesi şunlardır: Tekirdağ Şehir Hastanesi Tekirdağ Devlet Hastanesi Süleymanpaşa Devlet Hastanesi Özel Tekirdağ Şifa Hastanesi Özel Hayat Hastanesi Not: Bu sadece birkaç ö

Edirne'de birkaç doğum hastanesi şunlardır: Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi Özel Edirne Hastanesi Özel Keşan Hastanesi Not: Bu sadece birkaç örnek o