top of page

Antalya'daki en güzel ve ünlü oteller hangileridir

Antalya, Türkiye'nin en ünlü turistik şehirlerinden biridir ve birçok lüks otel, resort ve tatil köyüne ev sahipliği yapmaktadır. Antalya'da pek çok güzel ve ünlü otel bulunmaktadır, ancak bazıları şunlardır:

  1. Rixos Premium Belek: Belek'te yer alan bu ultra lüks otel, özel plajı, su kaydırakları, spa merkezi, restoranları ve golf sahalarıyla tanınır.

  2. Kempinski Hotel The Dome: Belek'te yer alan bu lüks otel, özel plajı, havuzları, spa merkezi, restoranları ve golf sahaları ile ünlüdür.

  3. Titanic Beach Lara: Antalya'nın Lara bölgesinde yer alan bu lüks otel, özel plajı, su kaydırakları, havuzları, spa merkezi, restoranları ve gece kulübü ile ünlüdür.

  4. Mardan Palace: Antalya'nın Kundu bölgesinde yer alan bu ultra lüks otel, özel plajı, havuzları, spa merkezi, restoranları ve gösterişli dekorasyonuyla ünlüdür.

  5. Maxx Royal Kemer Resort: Antalya'nın Kemer bölgesinde yer alan bu ultra lüks otel, özel plajı, havuzları, spa merkezi, restoranları ve gece kulübü ile tanınmaktadır.

Bu sadece birkaç örnek olup, Antalya'da birçok lüks ve ünlü otel bulunmaktadır.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Trabzon'da birkaç doğum hastanesi şunlardır: Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Trabzon Vakfıkebir Devlet Hastanesi Özel Karadeniz Hastanesi Öz

Tekirdağ'da birkaç doğum hastanesi şunlardır: Tekirdağ Şehir Hastanesi Tekirdağ Devlet Hastanesi Süleymanpaşa Devlet Hastanesi Özel Tekirdağ Şifa Hastanesi Özel Hayat Hastanesi Not: Bu sadece birkaç ö

Edirne'de birkaç doğum hastanesi şunlardır: Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi Özel Edirne Hastanesi Özel Keşan Hastanesi Not: Bu sadece birkaç örnek o