Anneler anlatıyor: Hangi doğal doğurganlık yardımlarını kullandınız?

Nasıl doğal olarak hamile kalmaya çalışıyorum

"Kocam sıcak bir restoran mutfağında stresli işinden vazgeçerken, aylık Maya masajı, akupunktur ve yogaya gidiyorum."

ayşe anne


"Reiki yapıyorum, harika bir alternatif şifa biçimi. Çok rahatlatıcı ve grubumdaki pek çok kadın başladığımdan beri hamile kaldı, bu yüzden denemeye değer olmalı!"

fatma anne


"Tıbbi bir bitki uzmanını görmeye gittim ve her sabah 2 ml agnus castus tentürü almamı tavsiye etti. Şimdiye kadar buna ayak uydurmayı başardım, bu yüzden parmaklar çapraz!"

Sara Anne


"Akupunktur benim için en iyi şey oldu. Odağı TTC'den ayırmama (gebe kalmaya çalışarak) ve vücudumu yeniden dengelememe ve yeniden enerji kazanmama izin verdi. Sanırım" ben "zamanı."

Tuna anne


"Sağlıklı beslenme gibi tüm olağan numaraların yanı sıra, kırmızı ahududu yaprağını stokluyorum. Çayın tadı harika olmayabilir, ancak almayı bıraktığım sürece rahmimi hamileliğe hazırlamaya yardımcı olabileceğini duydum. aslında ilk üç aylık dönemdeyim. "

serap anne


"Her şeyi oldukça stresli buluyorum ve bunun yardımcı olmayacağını biliyorum, bu yüzden stresi yönetmeye yardımcı olmak için yoga ve meditasyon yapmaya başladım."

filiz anne

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

kız bebeğim 13 aylık burnu tıkanıyor sor nefes alıyor

kız bebeğim 13 aylık burnu tıkanıyor sor nefes alıyor balgamda var sürekli burnuna ilaç sıkım çekiyorum ama açılmıyor ne yapabilirim tecrübesi oaln yardım etsin nutfen Cemile Serkan Ergün Arabaci Bird

Kan pıhtılaşma sorunu olup sünnet ettiren oldu mu

Hayriye Ibrahim Enes Saraç Benim oğlumda var Nadire Selver Hayriye Ibrahim Enes Saraç kaç aylık sünnet oldunuz mu Hayriye Ibrahim Enes Saraç Nadire Selver evet oldu sizinki pıhtılaşma mi yok Nadire Se

Sorularınızı yazınız

Yenidoğan, hamilelik, doğum ve doğum sonrası ile ilgili tüm sorularınızı buradan aratabilirsiniz.

Bebegimhasta.com