top of page

Anneler anlatıyor: Hangi doğal doğurganlık yardımlarını kullandınız?

Nasıl doğal olarak hamile kalmaya çalışıyorum

"Kocam sıcak bir restoran mutfağında stresli işinden vazgeçerken, aylık Maya masajı, akupunktur ve yogaya gidiyorum."

ayşe anne


"Reiki yapıyorum, harika bir alternatif şifa biçimi. Çok rahatlatıcı ve grubumdaki pek çok kadın başladığımdan beri hamile kaldı, bu yüzden denemeye değer olmalı!"

fatma anne


"Tıbbi bir bitki uzmanını görmeye gittim ve her sabah 2 ml agnus castus tentürü almamı tavsiye etti. Şimdiye kadar buna ayak uydurmayı başardım, bu yüzden parmaklar çapraz!"

Sara Anne


"Akupunktur benim için en iyi şey oldu. Odağı TTC'den ayırmama (gebe kalmaya çalışarak) ve vücudumu yeniden dengelememe ve yeniden enerji kazanmama izin verdi. Sanırım" ben "zamanı."

Tuna anne


"Sağlıklı beslenme gibi tüm olağan numaraların yanı sıra, kırmızı ahududu yaprağını stokluyorum. Çayın tadı harika olmayabilir, ancak almayı bıraktığım sürece rahmimi hamileliğe hazırlamaya yardımcı olabileceğini duydum. aslında ilk üç aylık dönemdeyim. "

serap anne


"Her şeyi oldukça stresli buluyorum ve bunun yardımcı olmayacağını biliyorum, bu yüzden stresi yönetmeye yardımcı olmak için yoga ve meditasyon yapmaya başladım."

filiz anne

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Trabzon'da birkaç doğum hastanesi şunlardır: Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Trabzon Vakfıkebir Devlet Hastanesi Özel Karadeniz Hastanesi Öz

Tekirdağ'da birkaç doğum hastanesi şunlardır: Tekirdağ Şehir Hastanesi Tekirdağ Devlet Hastanesi Süleymanpaşa Devlet Hastanesi Özel Tekirdağ Şifa Hastanesi Özel Hayat Hastanesi Not: Bu sadece birkaç ö

Edirne'de birkaç doğum hastanesi şunlardır: Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi Özel Edirne Hastanesi Özel Keşan Hastanesi Not: Bu sadece birkaç örnek o