top of page

Anneler anlatıyor: Hangi doğal doğurganlık yardımlarını kullandınız?

Nasıl doğal olarak hamile kalmaya çalışıyorum

"Kocam sıcak bir restoran mutfağında stresli işinden vazgeçerken, aylık Maya masajı, akupunktur ve yogaya gidiyorum."

ayşe anne


"Reiki yapıyorum, harika bir alternatif şifa biçimi. Çok rahatlatıcı ve grubumdaki pek çok kadın başladığımdan beri hamile kaldı, bu yüzden denemeye değer olmalı!"

fatma anne


"Tıbbi bir bitki uzmanını görmeye gittim ve her sabah 2 ml agnus castus tentürü almamı tavsiye etti. Şimdiye kadar buna ayak uydurmayı başardım, bu yüzden parmaklar çapraz!"

Sara Anne


"Akupunktur benim için en iyi şey oldu. Odağı TTC'den ayırmama (gebe kalmaya çalışarak) ve vücudumu yeniden dengelememe ve yeniden enerji kazanmama izin verdi. Sanırım" ben "zamanı."

Tuna anne


"Sağlıklı beslenme gibi tüm olağan numaraların yanı sıra, kırmızı ahududu yaprağını stokluyorum. Çayın tadı harika olmayabilir, ancak almayı bıraktığım sürece rahmimi hamileliğe hazırlamaya yardımcı olabileceğini duydum. aslında ilk üç aylık dönemdeyim. "

serap anne


"Her şeyi oldukça stresli buluyorum ve bunun yardımcı olmayacağını biliyorum, bu yüzden stresi yönetmeye yardımcı olmak için yoga ve meditasyon yapmaya başladım."

filiz anne

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

çocuğum 6 aylık bronsıt olmuş galıba doktora götürdüm bugün 3 günü ilerlemiş dedi hava antıbiyotık ve ampul şeklinde ilaç verdi acaba bu çok sürer mi çok kötü öksürüyor ve çok huysuz çabuk geçirmenin

5 yaşında oğlum var ateşi 2 gündür düşmek bilmiyor. Doktora götürdük takip edin dedi ilaç dolfen verdi ama Bi türlü kendine gelemiyor. Bu inatcı ateş nasıl gecer mahvoldu oğlum Nilgun Ay Susuz birakma