top of page

ankaradaki en ünlü kadın doğum uzmanları kimlerdir

Ankara'da birçok ünlü kadın doğum uzmanı bulunmaktadır ve aşağıda birkaç örnek verilmiştir:

  1. Prof. Dr. Tayfun Güngör - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda çalışan Güngör, özellikle jinekolojik kanserler ve minimal invaziv cerrahi konularında uzmandır.

  2. Prof. Dr. Ali Haberal - Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda çalışan Haberal, özellikle tüp bebek, infertilite (kısırlık) ve endometriozis konularında uzmandır.

  3. Prof. Dr. Hakan Yaralı - Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda çalışan Yaralı, özellikle tüp bebek, infertilite ve laparoskopik cerrahi konularında uzmandır.

  4. Prof. Dr. Bülent Urman - Çankaya Hastanesi'nde çalışan Urman, özellikle üreme endokrinolojisi, tüp bebek ve infertilite konularında uzmandır.

  5. Doç. Dr. Özgür Kan - Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda çalışan Kan, özellikle jinekolojik kanserler, minimal invaziv cerrahi ve tüp bebek konularında uzmandır.

Bu sadece birkaç örnek olup, Ankara'da birçok başarılı kadın doğum uzmanı daha vardır.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Trabzon'da birkaç doğum hastanesi şunlardır: Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Trabzon Vakfıkebir Devlet Hastanesi Özel Karadeniz Hastanesi Öz

Tekirdağ'da birkaç doğum hastanesi şunlardır: Tekirdağ Şehir Hastanesi Tekirdağ Devlet Hastanesi Süleymanpaşa Devlet Hastanesi Özel Tekirdağ Şifa Hastanesi Özel Hayat Hastanesi Not: Bu sadece birkaç ö

Edirne'de birkaç doğum hastanesi şunlardır: Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi Özel Edirne Hastanesi Özel Keşan Hastanesi Not: Bu sadece birkaç örnek o

speeding wall oynuyoruz🧱🧱
13:04
roblox'ta düşme oyunu oynuyoruz
14:12
bisiklet sürüyoruz
06:57

Sorularınızı yazınız

Yenidoğan, hamilelik, doğum ve doğum sonrası ile ilgili tüm sorularınızı buradan aratabilirsiniz.

Bebegimhasta.com

bottom of page