top of page

ankaradaki en ünlü kadın doğum uzmanları kimlerdir

Ankara'da birçok ünlü kadın doğum uzmanı bulunmaktadır ve aşağıda birkaç örnek verilmiştir:

  1. Prof. Dr. Özgür Kan - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanı olan Kan, özellikle perinatoloji ve yüksek riskli gebelikler konusunda uzmandır.

  2. Prof. Dr. Serdar Güler - Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda çalışan Güler, özellikle infertilite (kısırlık), tüp bebek ve jinekolojik kanserler konularında uzmandır.

  3. Prof. Dr. Özlem Moraloğlu Tekin - Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanı olan Moraloğlu Tekin, özellikle prenatal tanı, fetal tıp ve üreme sağlığı konularında uzmandır.

  4. Doç. Dr. İlhan Sanverdi - Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda çalışan Sanverdi, özellikle minimal invaziv cerrahi, laparoskopik cerrahi ve jinekolojik kanserler konularında uzmandır.

  5. Op. Dr. Zehra Nihal Dolgun - Memorial Ankara Hastanesi'nde çalışan Dolgun, özellikle infertilite (kısırlık), tüp bebek ve prenatal tanı konularında uzmandır.

Bu sadece birkaç örnek olup, Ankara'da birçok başarılı kadın doğum uzmanı daha vardır.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Trabzon'da birkaç doğum hastanesi şunlardır: Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Trabzon Vakfıkebir Devlet Hastanesi Özel Karadeniz Hastanesi Öz

Tekirdağ'da birkaç doğum hastanesi şunlardır: Tekirdağ Şehir Hastanesi Tekirdağ Devlet Hastanesi Süleymanpaşa Devlet Hastanesi Özel Tekirdağ Şifa Hastanesi Özel Hayat Hastanesi Not: Bu sadece birkaç ö

Edirne'de birkaç doğum hastanesi şunlardır: Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi Özel Edirne Hastanesi Özel Keşan Hastanesi Not: Bu sadece birkaç örnek o

speeding wall oynuyoruz🧱🧱
13:04
roblox'ta düşme oyunu oynuyoruz
14:12
bisiklet sürüyoruz
06:57

Sorularınızı yazınız

Yenidoğan, hamilelik, doğum ve doğum sonrası ile ilgili tüm sorularınızı buradan aratabilirsiniz.

Bebegimhasta.com

bottom of page