top of page

Afyondaki en ünlü kadın doğum uzmanları kimlerdir

Afyondaki en ünlü kadın doğum uzmanlarından bazıları şunlardır:

  1. Prof. Dr. Yasemin Taş - Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda çalışan Taş, özellikle yüksek riskli gebelikler, perinatoloji ve fetal tıp konularında uzmandır.

  2. Op. Dr. Melek Ersoy - Özel Ersoy Hastanesi'nde çalışan Ersoy, özellikle jinekolojik kanserler, minimal invaziv cerrahi ve laparoskopik cerrahi konularında uzmandır.

  3. Op. Dr. Didem Sivrioğlu - Bu uzman Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'nde çalışmakta ve özellikle infertilite, tüp bebek ve jinekolojik endoskopik cerrahi konularında uzmandır.

  4. Op. Dr. Zeynep Kaptaner - Bu uzman Afyon Özel Ortopedia Hastanesi'nde çalışmakta ve özellikle tüp bebek, infertilite ve jinekolojik endoskopik cerrahi konularında uzmandır.

  5. Op. Dr. Güler Doğan - Bu uzman Afyon Özel Güler Doğan Hastanesi'nde çalışmakta ve özellikle yüksek riskli gebelikler, perinatoloji ve fetal tıp konularında uzmandır.

Bu sadece birkaç örnek olup, Afyon'da birçok başarılı kadın doğum uzmanı daha bulunmaktadır.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Trabzon'da birkaç doğum hastanesi şunlardır: Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Trabzon Vakfıkebir Devlet Hastanesi Özel Karadeniz Hastanesi Öz

Tekirdağ'da birkaç doğum hastanesi şunlardır: Tekirdağ Şehir Hastanesi Tekirdağ Devlet Hastanesi Süleymanpaşa Devlet Hastanesi Özel Tekirdağ Şifa Hastanesi Özel Hayat Hastanesi Not: Bu sadece birkaç ö

Edirne'de birkaç doğum hastanesi şunlardır: Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi Özel Edirne Hastanesi Özel Keşan Hastanesi Not: Bu sadece birkaç örnek o